Myślisz o nauce portugalskiego? Doskonale!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go w pracy, w miłości czy w podróżowaniu — a nawet dla czystej satysfakcji ze znajomości nowego języka — jestem tutaj, żeby Ci pomóc!
Lekcje języka portugalskiego

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

  • To język ojczysty dla ponad 250 milionów ludzi! Dogadasz się po portugalsku nie tylko w Portugalii czy Brazylii, ale też w np. Angoli, Mozambiku czy na Wyspach Zielonego Przylądka.
  • W Polsce wciąż stosunkowo niewiele osób zna dobrze portugalski — dzięki temu możesz wyróżnić się z nim na rynku pracy.
  • Portugalczycy to fascynujący naród, a sama Portugalia jest wspaniałym miejscem do życia — znajomość języka ułatwi Ci ich odkrywanie.
  • To po prostu piękny język, pełen emocji i smaczków!
portugalski | Hiszpański

Dlaczego warto uczyć się właśnie ze mną?

  • Będziesz mówić jak prawdziwi Portugalczycy — mieszkałam w Lizbonie, więc oprócz bardzo poprawnych, podręcznikowych zwrotów zyskasz dostęp także do słownictwa, którym rzeczywiście mówi się na co dzień.
  • Tematy lekcji ustalamy wspólnie — zależy mi na tym, żeby były ciekawe dla Ciebie, nauka ma być przyjemnością!
  • Stawiam na szybki, ale możliwie bezbolesny progres — zaczynamy mówić już na pierwszej lekcji, a gramatyczne zagadnienia wplatam w ciekawe treści tak, że nawet się nie zorientujesz, jak je ogarniesz.
  • Wiem, że łatwiej siedzieć w necie niż w książkach — dlatego będę podrzucać Ci ciekawe konta w mediach społecznościowych i podcasty, żeby przyjemniej uczyło się między spotkaniami.
  • Nie pogubisz się, jeśli mówisz w innych językach — znam trzy języki romańskie (ukończyłam dwie filologie) – wiem, jak poprowadzić naukę, żeby podobieństwa między nimi nie przeszkadzały, a pomagały.
  • Nie będziemy tracić czasu na zbędne zwroty — mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Granadzie i Lizbonie — przetestowałam na sobie, które elementy języka są naprawdę niezbędne za granicą.

Ile musisz zainwestować?

480 zł

za pakiet czterech 60-minutowych lekcji (1h = 120 zł).

880 zł

za pakiet ośmiu 60-minutowych lekcji (1h = 110 zł).

Poznajmy się!

Sprawdź, jak uczę w praktyce! Umów się na bezpłatną, 20-minutową lekcję próbną. Poznamy się bliżej, sprawdzę Twój poziom i zobaczymy, czy będzie Ci się ze mną dobrze uczyć!
Uwaga! Kolejne terminy pojawią się najwcześniej w czerwcu.

Co mówią o moich metodach uczniowie?

A może w Twojej głowie pojawiło się jedno z tych pytań?

Z doświadczenia wiem, że zarezerwowanie sobie konkretnego dnia i godziny na randeczki z portugalskim działają najlepiej. Dlatego na początku współpracy wspólnie dobieramy sobie taki termin, który będzie Ci pasował przez dłuższy czas.
Oczywiście – jeśli tylko znajdziemy dogodny dla obu stron termin, nie widzę żadnych przeszkód.
Możesz bezpłatnie odwołać lekcję do 24h przed naszym spotkaniem. W innym wypadku niestety przepadnie. Bardzo chciałabym móc oferować inny termin w tym samym tygodniu w awaryjnych sytuacjach, ale mój grafik jest tak napięty, że nie mogę tego obiecać.
Aktualnie oferuję lekcje dla uczniów na poziomie od A0 do B2/C1.

Obecnie przyjmuję uczniów tylko w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych (7:00-15:00).

Nie ma takiej potrzeby! Sama przygotowuję materiały na nasze lekcje na podstawie ciekawych artykułów, fragmentów z prasy czy książek, a nawet contentu z mediów społecznościowych. A do tego dorzucam zadania bardziej podręcznikowe, choć wciąż ciekawe.

Chcesz zapisać się na lekcje portugalskiego?

Olá, tudo bem? Bardzo się cieszę, że chcesz uczyć się razem ze mną portugalskiego.

Na ten moment nie mam jednak niestety wolnych miejsc na regularne zajęcia. Jeśli chcesz być jako pierwszy poinformowany o dostępnych terminach, zapisz się na listę oczekujących — napiszę do Ciebie jak tylko jakiś odpowiadający Ci termin się zwolni (najszybciej w czerwcu).